لینک مستقیم*تاریخچه ای از هوش مصنوعی*

تاریخچه ای از هوش مصنوعی|luf41003738
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تاریخچه ای از هوش مصنوعی را مشاهده می نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 16 صفحه

اگر چه تعریف دقیق و واضحی از AI وجود ندارد ( حتی برای هوش ) ولی می توان تعریفی از ماشینی که بتواند فکر کند و یا مثل انسان عمل کند که می تواند یاد بگیرد و رد علوم مختلف برای حل مسائل استفاده می شود. برای تولید پژوشگران AI ، مشتاقانه ، مغز انسان را مورد مطالعه قرار می دهند تا بفهمند چگونه کار می کند .

مغز انسان شامل 10 تا 100 بیلیون سلول عصبی است و هر کدام از این اعصاب به 10 تا 10000 عصب دیگر متصل می شوند. یک سلول مغز به تنهایی خیلی کندتر از یک میکرو پروسسور عمل می کند و یک عمل ساده ای دارد . و ساختارکلی آن این است که یک ورودی بگیرد و بک خروجی بدهد و اگر جمع آنها از یک مقدار تجاوز نکند . گرچه موازی است با عمل آن ، اما مغز بشر عملکردی دارند که کامپیوتر امروزی هنوز به آن دسترسی ندارند حتی با این سرعت پیشرفت دراین رشته ، ماتقریبا 20 سال با سوپر کامپیوتر هایی که با این قدرت برابری کنند فاصله داریم .

به عبارت دیگر تعدادی سعی کرده اند که به مدل مغز برسند که در برخی موارد موفقیت آمیز بوده است . و تنها آزمایش برای هوش ، TURING TEST است . که فکر ساختن این ماشین هنوز هم در اذهان وجود دارد .

چرا دستیابی به AI مشکل استمطالب دیگر:
تحقیق درباره مديريت خانوادهتحقیق درباره مدیریت دولتیتحقیق درباره مديريت مالیتحقیق درباره گیاه مرزهتحقیق درباره مركز اطلاعات و مدارك علمي ايرانتحقیق درباره مريستمهاي رأسي: تكوين ريشه و شاخه اوليهتحقیق درباره مسجد جامع شبسترتحقیق درباره مسجد جامع فهرجتحقیق درباره مسمومیت به وسیله گیاهانتحقیق درباره مسيحيت صهيونيسم تحقیق درباره بررسی اهميت و لزوم بهسازی مسيل های شهری تحقیق درباره مشاركت اجتماعي زنان از ديدگاه قران تحقیق درباره مشارکت معلمین( مديريت آموزشي )تحقیق درباره مشکلات و معضلات جوانان در جامعه تحقیق درباره مضرات مصرف نمكتحقیق درباره معجزات پيامبرتحقیق درباره معجزه رياضی بسم الله الرحمن الرحيمتحقیق درباره معدن چغارت و سه چاهونپاورپوینت درباره معرفی رشته شیمیتحقیق درباره معرفی رشته مهندسی صنایع تحقیق درباره معرفي مكاتب كلاسيك مديريتتحقیق درباره معرفی ADO و کاربرد آن در ASPتحقیق درباره معرفی سایتهای بسیار مفیددانلود معني دعاي كميلتحقیق درباره معیار انتخاب همسر از نظر اسلام